Nuo rudens kitaip!

STEBĖJIMAS


Nuo rudens kitaip!

Nuo 2018m. rudens BIRDINFO keičiasi ir siūlo naujas atrakcijas gamta ir paukščiais besidomintiems žmonėms! 1. Skelbkite savaitės paukštį į būsimą BIRDINFO grupę facebook socialiniame tinkle kurią rasite čia, 3 paukščiai bus atrinkti ir skelbiami visą mėnesio nuotraukose www.birdinfo.lt svetainėje

(žmogus prieš skelbdamas ant nuotraukos turės pažymėti savo autorystės teises arba prisiimti atsakomybę, kad niekas jų neplagijuotų, mes už nuotraukų autorystės teises neatsakome!)

2. Visi, kas nori mokytis paukščius, jų rūšis dabar nesunkiai galės jas atpažinti naujoje Inaturalist mūsų grupėje, kur jas identifikuos ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio ornitologai. 3. Taip pat keisis ir kitos smulkios detalės susijusių su www.birdinfo.lt tinklalapyje.Daugiau apie mus:

©2018 Tadas Gružinskas

Šiame internetiniame puslapyje, visos nuotraukos griežtai saugomos autorių teisų, jų negalima nei kopijuoti, nei naudoti bet kokiame informacijos šaltinyje be autoriaus žinios, jeigu norite, teiraukitės el. paštu mail.tadasg@gmail.com.